09.01.2015

Spotkanie opłatkowe Seniorów z terenu Gminy Koszarawa

W dniu 6 stycznia 2015 r. odbyło się spotkanie opłatkowe dla osób starszych i samotnych zorganizowane przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Koszarawie. O godz. 11.30 w kościele parafialnym została odprawiona uroczysta Msza św. Po Mszy św. osoby zaproszone udały się do Gminnego Ośrodka Kultury na spotkanie opłatkowe. Na wstępie Wójt Gminy Koszarawa wraz z Przewodniczącym Rady Gminy oraz Proboszczem Parafii w Koszarawie i Proboszczem Parafii w Koszarawie Bystrej powitali przybyłych seniorów i złożyli im noworoczne życzenia. Następnie seniorzy oraz zaproszeni goście składali sobie wzajemnie życzenia, łamiąc się tradycyjnym opłatkiem. Po złożeniu sobie życzeń dzieci z Przedszkola w Koszarawie Cichej oraz uczniowie trzeciej klasy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Koszarawie przedstawili Jasełka.