10.07.2018

Impreza plenerowa 28-29 lipiec 2018 r.

Dotychczas w ramach projektu : „ Nasze tradycje wczoraj i dziś polsko- słowacka wymiana dziedzictwa kulturowego na pograniczu” został zorganizowany wyjazd do Leśnego Parku Niespodzianek w Ustroniu w dniu 23.07.2018 r. , gdzie uczestnicy mieli możliwość spędzenia czasu ze zwierzętami w naturalnych warunkach.

Zaproszenie

Wójt Gminy Koszarawa oraz Starosta Oravská Polhora serdecznie zapraszają dzieci, młodzież i dorosłych na imprezę plenerową która odbędzie się w weekend w dniach 28 oraz 29 lipca 2018 r. przy Gminnym Ośrodku Kultury w Koszarawie, Koszarawa 133 w ramach, której odbędzie się Święto Plonów w ramach projektu ,,Nasze tradycje wczoraj i dziś - Polsko-Słowacka wymiana dziedzictwa kulturowego pogranicza"

następnie, kolejno wystąpią:

16:00 Zespół Pieśni i Tańca ,,Jodełki",

17:00 Kapela Ludowa z Kościeliska,

18:30 Gwiazda wieczoru: ,,Zespół Baciary",

20:00 Zabawa taneczna.

W Niedzielę (29 lipca) będziemy gościć:

16:00 Zespół Jaferki,

17:00 Zespół Toporki,

18:00 Zespół Fundacji Braci Golec,

19:00 Zespół Trebunie Tutki,

20:00 - Zabawa taneczna.

W trakcie imprezy plenerowej będzie okazja podegustować potraw polskich i słowackich.

Imprezy towarzyszące i atrakcje:

Wesołe miasteczko dla dzieci (Sobota, Niedziela),

Pokazy: taniec egzotyczny (Sobota),

Taniec Break Dance (Niedziela),

pokaz iluzjonistyczny (Niedziela).

plakat do pobrania

Nasze tradycje wczoraj i dziś Polsko-Słowacka wymiana dziedzictwa kulturowego pogranicza Lipiec-Grudzień