13.08.2019

XXIV Złaz Samorządowców - 31.08.2019 r. (Sobota)

XXIV Międzynarodowy Złaz Samorządowców Gmin Babiogórskich

Wójt Gminy Koszarawa Serdecznie Zaprasza Wszystkich Mieszkańców na odbywający się co rok Międzynarodowy XXIV Złaz Samorządowców. Jest to niepowtarzalna okazja do przebycia pięknych, widokowych tras zaplanowanych przez organizatora- w tym roku Gminę Budzów. Spotakania od lat są okazją do integracji społeczności lokalnej, poznania kultury i społeczności współorganizatorów Stowarzyszenia zrzezszającego członków z okolic Babiej Góry.

Skrócony Plan Złazu: Przebycie wyznaczonej trasy, Msza święta, Poczęstunek oraz występy regionalne.

Transport w obie strony zapewnia Gmina Koszarawa.

W woli przypomnienia Stowarzyszenie zrzesza aż 13 Gmin: Budzów, Bystra-Sidzina, Jabłonka, m. Jordanów, Koszarawa, Lanckorona, Lipnica Wielka, Maków Podhalański, Mucharz, Stryszawa, Sucha Beskidzka, Zawoja i Zembrzyce oraz 3  miasta: Jordanów, Maków Podhalański i Sucha Beskidzka a także 50 wsi.

Trasy

Karta Zgłoszenia