08.04.2021

Wyniki konkursu „Najciekawszy projekt muralu na budynku byłego Gimnazjum w Koszarawie"

W dniu 7 kwietnia 2021r został przeprowadzony konkurs pn: „NAJCIEKAWSZY PROJEKT MURALU NA BUDYNKU BYŁEGO GIMNAZJUM W KOSZARAWIE”

Komisja dokonała oceny projektów prac zgłoszonych do konkursu.  Złożonych zostało aż 31 prac konkursowych. Oceniając prace komisja brała pod uwagę między innymi: walory artystyczne, estetykę wizualną oraz przede wszystkim zgodność z tematyką konkursu. Z uwagi na ich różnorodność artystyczną komisja konkursowa, która je oceniała, nie miała  łatwego zadania. W nadesłanych pracach widać było  zaangażowanie i wysiłek włożony w ich wykonanie.

Laureatem konkursu została:

Pani Monika Tlałka – praca pt. ”Dzieci od dawna mają zabawki, niektóre z nich tworzone w Koszarawie”

Wyróżnienia dla:

Pana Daniela Flaki – praca pt. ”Struganie warzechy”

Pauliny Kępka – praca pt. ”Zabawka z drewna”

Wszystkim uczestnikom składam serdeczne gratulacje.