02.03.2018

Wójt Gminy Koszarawa poszukuje pracownika na stanowisko Podinspektor ds. zamówień publicznych i inwestycji (umowa na zastępstwo) w Urzędzie Gminy w Koszarawie

Wójt Gminy Koszarawa poszukuje pracownika na stanowisko Podinspektor ds. zamówień publicznych i inwestycji.

1. Opis stanowiska:

- forma nawiązania stosunku pracy - umowa o pracę na zastępstwo w związku z usprawiedliwioną nieobecnością pracownika samorządowego

- wymiar czasu pracy - 1 etat

2. Wymagania podstawowe:

- wykształcenie wyższe,

- obywatelstwo polskie,

- pełan zdoloność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,

- brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

3. Wymagadnia dodatkowe:

- znajomość przepisów z zakresu prawa zamówień publicznych,

- znajmość Kodeksu Postępowania Administracyjnego,

- znajomość pakietu MS Office,

- dobra umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych,

- doświadczenie w pracy w administracji publicznej będzie dodatkowym atutem.

4. Do zakresu zadań na tym stanowisku należeć będzie głównie:

W zakresie zamówień publicznych:

1. Przestrzeganie ustawy Prawo zamówień publicznych (zasady, formy i tryb)

2. Udzielanie zamówień publicznych zgodnie z trybami obowiązującymi w ustawie Prawo zamówień publicznych

3. Przygotowanie i przeprowadzenie postępowania o zamówienie publiczne

4. Prowadzenie umów o zamówienie publiczne.

W zakresie inwestycji:

1. Prowadzenie całości spraw dotyczących inwestycji realizowanych przez Gminę.

5. Wymagane dokumenty:

- list motywacyjny,

- życiorys - curriculum vitae z dokładnym opisem przebiegu pracy zawodowej,

- kserokopie dokumentów (poświadczone przez kandydata za zgodność z oryginałem),

- inne dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach,

- oświadczenie kandydata o braku skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

- oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych,

- oświadczenie o braku przeciwskazań zdrowotnych do pracy na stanowisku.

Wymagane dokumenty tj. list motywacyjny i życiorys muszą być opatrzone klauzulą:

wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z utawą z dnia 29 sierpnia 1977 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 902 ze zm.) oraz podpisem.

Wybrany kandydat, przed zawarciem umowy o pracę, zobowiązany jest przedłożyć informację z Krajowego Rejestru Karnego o niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe oraz zaświadczenie lekarskie o przeciwskazaniu zatrudnienia na stanowisku.

Wymagane dokumenty, umieszczone w zamkniętej kopercie z dopiskiem ,,Dotyczy rekrutacji na stanowisko Podinspektora ds. zamówień i inwestycji" należy składać do dnia 12 marca 2018 roku na adres: Urzędu Gminy w Koszarawie, 34-332 Koszarawa, sekretariat - pokój nr 10.

Dokumenty, które wpłyną do Urzędu po wyżęj określonym terminie nie będą rozpatrywane.

Ogłoszenie - do pobrania