29.03.2019

Uroczyste poświęcenie nowego samochodu w pełni przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych

W tym tygodniu sfinalizowany został zakup nowego pojazdu w pełni przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych. Jest to 18 miejscowy autobus – FORD TRANSIT. Nowy samochód znacznie zwiększy komfort dzieci dojeżdżających do ośrodka rehabilitacji w Żywcu oraz do placówek oświatowych w Żywcu i Łodygowicach.
Samochód został zakupiony ze środków budżetu Gminy Koszarawa za kwotę 193.110,00 zł. W dniu 29 marca 2019r. nastąpiło oficjalne przekazanie i poświęcenie nowego pojazdu. W uroczystości uczestniczyli Wójt Gminy Koszarawa, Przewodniczący Rady Gminy, radna Rady Gminy, pracownicy Urzędu Gminy oraz rodzice dzieci dowożonych do placówek. Aktu poświęcenia dokonał Proboszcz Parafii w Koszarawie.