Ruszyła sprzedaż węgla dla mieszkańców gminy

Informuję, że rozpoczęliśmy sprzedaż węgla dla mieszkańców Gminy Koszarawa, który sprowadzany jest z kopalń należących do Polskiej Grupy Górniczej (KWK Piast-Ziemowit i KWK Mysłowice-Wesoła). W imieniu Gminy dystrybucję węgla od 1 grudnia prowadzi Firma Handlowa Eryk Targosz, Las ul. Rajska 1, 34-323 Ślemień.

Węgiel wydawany jest na składzie Firmy Handlowej Eryk Targosz w Stryszawie. Cena za tonę węgla wynosi 1727,55 złotych brutto.

Kolejność działań przy odbiorze węgla jest następująca:

• osoby, które złożyły wniosek zostaną powiadomione drogą telefoniczną o możliwości odbioru faktury (osobiście lub za pośrednictwem e-maila),
    • fakturę należy opłacić gotówką w kasie Urzędu Gminy lub przelewem na nr konta 38 8118 0002 0000 0114 2000 0410
    • w kasie Urzędu Gminy trzeba odebrać potwierdzenie zapłaty i wydanie WZ, które upoważnia do odbioru węgla ze składu
    • następnie należy skontaktować się telefonicznie ze składem węgla w Stryszawie w celu umówienia terminu odbioru węgla
    • można odebrać węgiel własnym środkiem transportu lub skorzystać z transportu Firmy Handlowej Eryk Targosz (w tym przypadku do każdej odebranej tony firma doliczy kwotę w wysokości 100 złotych brutto).