Relacja z niedzielnego Pikniku Rodzinnego

W niedzielę 12 września na boisku sportowym  w Koszarawie Cichej i przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Koszarawie po raz drugi w naszej gminie odbył się Piknik Rodzinny. Głównym punktem Pikniku były obchody 25-lecia istnienia  Ludowego Klubu Sportowego „Babia Góra” Koszarawa. Rozegrano Turniej o Puchar Wójta Gminy, w którym uczestniczyły 4 drużyny: reprezentujący LKS „Babia Góra” seniorzy, trampkarze i oldboje oraz wspólna reprezentacja Koła PTTK Koszarawa, OSP Koszarawa i Klubu HDK. Okolicznościowymi dyplomami uhonorowano byłych Prezesów klubu – Antoniego Biegańskiego i Franciszka Janoszka oraz obecnego Prezesa Stanisława Zonia. Podczas Pikniku można było oddać krew w ramach akcji zorganizowanej przez Klub HDK PCK przy Urzędzie Gminy w Koszarawie, zaszczepić się przeciw COVID-19 a także dołączyć do zbiórki pieniężnej dla chorych dzieci z Koszarawy. Zebrano imponującą kwotę 4.310,60 zł. za co wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy. Imprezę uświetnił występ uczniów ze Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Koszarawie oraz zespołu „Jaferki”. Obsługę gastronomiczną zapewniły Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Koszarawie. Wszystkim uczestnikom Pikniku dziękujemy za przybycie. Podziękowania składamy również wszystkim osobom i instytucjom zaangażowanym w organizację imprezy.