01.08.2014

Relacja z Dni Koszarawy 26-27 lipca

W dniach 26-27 lipca br. odbyły się  Dni Koszarawy. Licznie zgromadzeni mieszkańcy oraz turyści doskonale bawili się przy kapelach grających muzykę góralską i taneczną oraz w trakcie występu zespołu Jaferki  i Kapeli Młodych z Koszarawy.

Odbył się także konkurs Kół Gospodyń Wiejskich na najlepszą potrawę w kategorii ,,Kapusta", podczas którego Gospodynie z różnych regionów przyrządzały potrawy, które następnie zostały ocenianie przez Jury. Zostało przydzielone I miejsce oraz wyróżnienia dla wszystkich uczestniczących w konkursie Kół Gospodyń. Wszyscy chętni mogli spróbować przygotowanych potraw. Pozdrawiamy Koła Gospodyń Wiejskich.  Podczas imprezy zorganizowane zostały liczne  konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Swoje stoiska zaprezentowali m.in.: Lokalna Grupa Działania „Żywiecki Raj” oraz Związek Międzygminny ds. Ekologii w  Żywcu.

Gwiazdą wieczoru  był zespół Brathanki.

Serdecznie dziękujemy głównemu partnerowi imprezy: Grupie LOTOS oraz sponsorom: Bankowi Spółdzielczemu w Jeleśni, Firmie Usługowo- Handlowej Kombud Franciszek Kowalczyk.

,,Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania ,,Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" - mały projekt programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

Instytucja zarządzająca PROW 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi