Realizacja Narodowego Programu Szczepień Ochronnych przeciwko COVID-19

OGŁOSZENIE

Wójt Gminy Koszarawa informuje, że rozpoczęła się realizacja Narodowego Programu Szczepień Ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2. Na terenie Gminy Koszarawa wyznaczonym punktem szczepień jest Ośrodek Zdrowia w Koszarawie. Osoby, które ukończyły 80 lat mogą zarejestrować się na szczepienie przeciwko COVID-19 już od 15 stycznia br., a osoby, które ukończyły 70 lat – od 22 stycznia. Same szczepienia dla seniorów rozpoczną się natomiast 25 stycznia. W związku z powyższym mieszkańcy spełniający ten warunek mogą już zgłaszać się do Ośrodka Zdrowia, aby się zarejestrować. Rejestracja odbywa się pod nr telefonu: 33 8639 406.

Jednocześnie informuję, że Urząd Gminy zapewnia transport dla osób mających trudności w samodzielnym dotarciu do punktu szczepień. Osoby zainteresowane dowozem  proszone są o kontakt telefoniczny do Urzędu Gminy (nr telefonu 33 8639 407) lub do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej ( nr telefonu 33 8639 413).