22.06.2026

Jubileusze pożycia małżeńskiego par z Gminy Koszarawa

21 czerwca 2026r. odbyła się uroczystość z okazji długoletniego pożycia małżeńskiego par z Gminy Koszarawa. Jubileusz 60-lecia obchodzili Państwo Zofia i Stanisław Kimla. Natomiast jubileusz 50-lecia pożycia obchodzili Państwo: Maria i Alojzy Dreinert, Maria i Franciszek Hulbój, Krystyna i Józef Lach oraz Zofia i Zdzisław Ledzińscy. Swoją obecnością na tej pięknej uroczystości zaszczycił nas Wicewojewoda Śląski Pan Michał Kopański, który wręczył okolicznościowe medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Szanownym Jubilatom życzymy wszystkiego najlepszego w następnych latach życia, zdrowia, pogody ducha i uśmiechu na twarzy.

Wójt Gminy Koszarawa
Czesław Majdak

Fotorelacja z uroczystości: https://gminakoszarawa.pl/jubileusze-pozycia-malzenskiego-par-z-gminy-koszarawa-3