29.08.2024

Informacja o przystąpieniu do realizacji planu ogólnego gminy Koszarawa

W dniu 28 czerwca 2024 r. Rada Gminy Koszarawa podjęła Uchwałę Nr IV/24/24 w sprawie przystąpienia do realizacji planu ogólnego gminy Koszarawa. Granicami obszaru objętego planem ogólnym są granice administracyjne gminy Koszarawa.

Wnioski do projektu planu ogólnego mogą być składane w nieprzekraczalnym terminie 21 dni od daty ukazania się niniejszego ogłoszenia.

Wniosek należy złożyć na formularzu zgodnie z załącznikiem do rozporządzenia Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 13 listopada 2023 r. w sprawie wzoru formularza pisma dotyczącego aktu planowania przestrzennego (Dz. U. z 2023 r. poz. 2509).

Wnioski mogą być składane w formie:

• w postaci papierowej na adres: Urząd Gminy Koszarawa, Koszarawa 17, 34-332 Koszarawa;
  • w formie elektronicznej na formularzu w postaci papierowej lub w formie dokumentu elektronicznego za pomocą środków komunikacji elektronicznej - za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: ugkoszarawa@gminakoszarawa.pl oraz poprzez ePUAP pod adresem skrzynki: /vo2424cwdk/SkrytkaESP

Załączniki: