10.08.2015

Fotorelacja z Dni Koszarawy 2015

Koszarawa świętowała

Za nami Dni Koszarawy. Tłumy porwała doskonale znana formacja Baciary z Podhala, która zaśpiewała w Koszarawie swoje największe przeboje na czele z „Jak się bawią ludzie”.

W trakcie tegorocznych dni nie zabrakło atrakcji dla nikogo. Oprócz dobrej muzyki w wykonaniu m.in. Martyny Pluty czy sióstr Goławskich w sobotnie popołudnie mogliśmy obejrzeć w akcji grupę taneczną. Najmłodsi mogli do woli bezpłatnie korzystać z kul wodnych, zjeżdżalni czy dużych trampolin.

W niedzielę zaprezentowali się młodzi artyści Koszarawy - zespół Jaferki oraz Kapela Młodych.

Najbardziej oczekiwanym momentem Dni Koszarawy był występ zespołu Baciary, na który przybyli nie tylko mieszkańcy gminy, ale również mnóstwo turystów, niektórzy z odległych zakątków województwa śląskiego i małopolskiego. Zgodnie z przewidywaniami, zespół pokazał prawdziwą góralską krew i porwał w tany licznie zgromadzoną widownię.

Cieszymy się, że nasza gmina staje się coraz bardziej popularna. Dni Koszarawy to nie tylko świetna rozrywka dla mieszkańców i turystów, ale również doskonała promocja naszych pięknych terenów. Oczywiście nie byłaby możliwa organizacja tak udanych dni bez wsparcia sponsorów, na czele z partnerem imprezy– Grupą Lotos. Wszystkim osobom i instytucjom, które przyczyniły się do organizacji tegorocznych Dni Koszarawy serdecznie dziękuję – mówi wójt Koszarawy Władysław Puda.

Partner Imprezy:

Organizatorzy: