26.07.2021

Finał konkursu Lady D. Województwa Śląskiego 2021

16 lipca 2021 roku w Katowicach odbył się finał konkursu Lady D. Województwa Śląskiego im. Krystyny Bochenek. Wydarzenie uhonorować ma pracę kobiet, które mimo codziennej walki z własnymi ograniczeniami, wnoszą istotny wkład w różnych dziedzinach życia społecznego.
Wyróżnienia przyznano w 5 głównych kategoriach: „Aktywność zawodowa”, „Aktywność społeczna”, „Kultura i sztuka”, „Sport” i „Dobry start”. Nagrodzone zostały także zwyciężczynie w kategorii powiatów i miast na prawach powiatów. Przyznano także 22 tytuły i wyróżnienia Lady D. poszczególnych powiatów i miast na prawach powiatu województwa śląskiego.
Wśród laureatek powiatu żywieckiego znalazła się mieszkanka Koszarawy Pani Agnieszka Kubies-Kowalska , która  aktywnie działa na rzecz lokalnej społeczności, jest radną Gminy Koszarawa oraz prężnie prowadzi własną działalność gospodarczą.
Pani Agnieszce życzymy dalszych sukcesów osobistych i zawodowych.