07.05.2021

Dodatkowe punkty szczepień przeciwko COVID-19

Informuję, że  dodatkowe punkty szczepień masowych w powiecie żywieckim są już gotowe do pracy. Punkty zostały rozlokowane tak, aby mieszkańcy wszystkich gmin mieli do nich wygodny dostęp. Szczepienia w tych punktach ruszają 10 maja. Dla mieszkańców naszej gminy punkt znajduje się w Jeleśni, w Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. Plebańskiej 1.

Aby zarejestrować się na szczepienie przeciwko COVID- 19 wystarczy:
- skorzystać z e-rejestracji na stronie www.pacjent.gov.pl ,
- zadzwonić pod numer 989,
- zadzwonić do Ośrodka Zdrowia w Koszarawie pod nr telefonu 33 8639 406.
Na potrzeby rejestracji został też uruchomiony dodatkowy numer telefonu, pod którym będzie można zgłaszać chęć zaszczepienia w punkcie szczepień w Jeleśni: 601 506 406 od poniedziałku do piątku w godz. od 700 – 1500 .