15.10.2020

Budowa windy dla osób niepełnosprawnych przy Ośrodku Zdrowia w Koszarawie zakończona!

Z przyjemnością informuję, że zakończyliśmy budowę windy dla osób niepełnosprawnych przy Ośrodku Zdrowia w Koszarawie. Osoby mające problem z poruszaniem się mogą już korzystać z tego udogodnienia. Całkowity koszt zrealizowanej inwestycji wyniósł 124.059,00 zł. 60 tysięcy złotych otrzymaliśmy z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego w ramach  konkursu  „Inicjatywa Sołecka”. Złożony przez nas wniosek pn. „Modernizacja obiektu zapewniająca dostęp osobom niepełnosprawnym do miejsca publicznego w Koszarawie” zyskał uznanie wśród oceniających, dzięki czemu przyznano nam maksymalną kwotę dotacji na realizację zadania.  Pozostałe środki w wysokości 64.059,00 zł. zostały wydatkowane z budżetu Gminy Koszarawa.